Aquaparky-koupaliště Výlety Jižní Morava

Aqualand Moravia Pasohlávky

Aqualand Moravia – Svět vodní zábavy pro děti i dospělé!

Aqualand Moravia, najdete v Pasohlávkách na jižní Moravě, patří mezi nejmodernější zábavní vodní centrum v České republice. Odměnou za vaši návštěvu vám bude nekonečná zábava pro děti i dospělé, adrenalin, relaxace, dobré jídlo a úžasný výhled na Pálavu a novomlýnská jezera. Informace o vstupném do Aqualandu Moravia a otvírací době najdete zde.

K vodním radovánkám máte až 14 vnitřních a venkovních bazénů s vodou z místního termálního vrtu MU-3G Mušov, která má parametry přírodního léčivého zdroje. Voda je výjimečná a vzácná svým složením, komplexními a blahodárnými účinky. Velmi oblíbené jsou venkovní termální bazény Romulus a Remus, které jsou vyhřáté na 37°C a nabízí tak i v zimě dokonalý relax ve spojení s jedinečným výhledem.

Děti i dospělí si zde užijí velké dobrodružství, zábavu a adrenalin. V Aqualandu Moravia najdete až 20 tobogánů a skluzavek o celkové délce 1,7 km. Rozhodně nepřehlédněte atrakci U-Wave, na které zažijete přetížení 2G, nebo raritu ve střední Evropě, jedinečné tobogány Abyss a Boomerango.

Vyznavači klidu a relaxu ocení wellness centrum Forum Romanum Welness s bohatým saunovým světem, které je součástí Aqualandu Moravia. Najdete zde až 24 saun a relaxačních procedur jako je například tepidarium, infrakabina, vířivky a mnoho dalších. Dopřejete si masáž či zábal těla, balneo koupel v sirné vodě s blahodárným účinkem anebo se zúčastníte saunového ceremoniálu.

Pokud nechcete být rušeni a máte rádi komfort, tak určitě oceníte exkluzivní zónu Denní lázně, které vám dopřejí nerušené soukromí, klid a nadstandardní služby. V Denních lázních máte k dispozici vířivku, masážní křeslo, vlastní lehátko, občerstvení a obsluha na zavolání.

Animační programy nabité zábavou a soutěžemi jsou součástí aqualandu každý víkend, v létě dokonce každý den. Doplnit energii pak můžete v restauracích a barech, které jsou v aquaparku k dispozici. Stačí si jen vybrat, jestli máte chuť na palačinku, burger nebo pizzu. V restauraci Imperium denně vaří z kvalitních a čerstvých surovin a při jídle si užijete výhled na krásná panorámata. Milovníky koktejlů určitě potěší Pool bary, díky kterým si můžete vychutnat svůj oblíbený drink přímo v bazénu.

Hotel AQUALAND INN
Hotel AQUALAND INN

Součástí Aqualandu Moravia je i hotel Aqualand Inn. Aqualand Inn Hotel nabízí svým hostům luxus v podobě komfortně vybavených pokojů s kombinací v podobě vstupů do aquaparku, wellness centra nebo také slev na masáže a procedury.

mapa Aqualand Moravia
mapa Aqualand Moravia

Další tipy na výlety v Jihomoravském kraji

2 thoughts on “Aqualand Moravia Pasohlávky

  1. Dobry den slo by za rezerovat listiek na alvalend moravia na celi den přitel a ja a deviti mesicni cera klara a kolik by to cca stalo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.