Aquaparky-koupaliště Výlety Vysočina

Aquapark Laguna v Třebíčí

Sportovní areál Aquaparku Laguna zahrnuje bazén nepravidelného tvaru s plochou téměř 200m2 a hloubkou 120cm se spoustou vodních atrakcí. Těšit se můžete na atrakce: divoká řeka, houpací kolébka, chrliče vody, masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany a podmořská jeskyně s akváriem. Na ochozu kolem bazénu jsou k dispozici vyhřívané lavice.

Velkou dávkou adrenalinu je 132 metrů dlouhý tobogán s krytou venkovní částí i nekrytou částí vedenou přímo v hlavní bazénové hale s vlastním dojezdovým bazénem.

Součástí zábavní zóny je i venkovní bazén se slanou vodou, který je přístupný celoročně, v letních měsících je přístupný rovněž z venkovní travnaté plochy.

Návštěvníkům Aquaparku Laguna je přístupné Bistro Aqua v relaxační zóně s nabídkou studených i teplých jídel a nápojů. Platba za konzumaci v bistru probíhá prostřednictvím čipu, samotná úhrada probíhá na pokladně Aquaparku při odchodu.

Bistro je otevřeno mimo letní sezónu o víkendu dle otevírací doby Aquaparku. V červnu ve všední dny 16-21 hodin o víkendech 11-21 hodin. Během letních prázdnin pak dle otevírací doby aquaparku. Zdarma je pro návštěvníky v relaxační zóně voda z výdejního automatu.

Ze zábavní zóny je možné přes turnikety projít přímo do wellness zóny se saunami a do haly plaveckého bazénu.

Další info o vstupném a otvírací době
mapa areálu Laguna
Sportovní areál Laguna Třebíč
Další výlety na Vysočině

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.