Výlety Liberecko

IQlandia Liberec

Vědecko – zábavní centrum iQLANDIA

Řešíš otázku, kam vyrazit s dětmi na rodinný výlet?

Ušetři si čas hledáním vhodné rodinné výpravy a přijeď navštívit jedno z nejvýznamnějších míst svého druhu v Evropě – unikátní science centrum iQLANDIA v Liberci.

Zaručujeme, že celá tvá rodina bude z iQLANDIE odcházet s úsměvem na rtech a plná zážitků a dojmů. Nech své malé i velké děti poznat okouzlující svět vědy a přírodních zákonitostí, který je uhrane a nepustí.

IQ landia
foto: Jiří Částka, www.MediaFoto.cz


Proč bys měl jet na výlet s celou vaší rodinou k nám do iQLANDIE?

Užijete si super celodenní rodinný výlet. Děti se zabaví na celý den a také se něco naučí. Mohou navštívit stovky rozličných atrakcí, exponátů a podívat se do jedinečného iQPlanetária. Vše si mohou osahat, prohlédnout anebo zeptat našeho ochotného personálu na cokoliv, co je bude zajímat.

IQ landia


Atrakce jsou vhodné pro malé i velké – jak pro děti, které navštěvují základní školu, tak i pro studenty středních škol. A stejně tak dobře se u nás dokáží pobavit i rodiče.

Neformální vzdělávací formou se děti seznámí se základními pojmy a poznatky z oblastí jako jsou chemie, fyzika, biologie, geologie a mnoha dalších předmětů, které aktuálně probírají anebo teprve budou probírat ve škole.

IQLANDIA foto: (c) Jiří Částka, www.MediaFoto.cz

Téměř celý areál iQLANDIE je bezbariérový a vhodný tedy i pro návštěvy osob s omezenou schopností pohybu a orientace.

Po celý rok máme otevřeno od úterý do pátku 9 – 16, v sobotu 9 – 19 hod, v neděli 9 – 17 hodin. O svátcích a během prázdnin máme otevřeno každý den od 9 -19 hod.

Přímo v areálu se nachází restaurace, kde si můžete dát také oběd či svačinu.


Areál iQLANDIA je navíc jen kousek od autobusového i vlakového nádraží v Liberci (max. 10 minut cesty pěšky) a před iQLANDIÍ se nachází také rozlehlé parkoviště.

mapa IQ landia

Další akce v Libereckém kraji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.