Aquaparky-koupaliště Výlety Střední Čechy

Koupání v Poděbradech

Jezero Poděbrady

Jezero v Poděbradech najdete hned za mostem přes Labe směrem na Prahu. Je zde několik pláží:

Hlavní pláž koupaliště je asi 1.800 m2 velká písečná plocha a 9.000 m2 travnatá plocha.Jsou zde sociální zařízení, sprchy, kabinky na převlékání, kancelář plavčíka, půjčovna loděk a šlapadel, tři restaurační zařízení, herní kouty pro děti, omývárna nohou, dvě antuková hřiště na nohejbal a volejbal.Na pláži jsou lavičky a travnatá část je částečně pokryta vzrostlými stromy.

Pláž pro rodiny s dětmi je oddělena od hlavní pláže lávkou přes potok protékající jezerem. Jsou zde dvě restaurační zařízení, herní koutek pro malé děti s velmi pozvolným vstupem do vody a velkým množstvím travnatých ploch. K pláži přiléhají dvě hřiště na beach volejbal, každé se dvěma dvorci. Na tuto pláž je přímý vstup z parkoviště. Parkování na parkovišti je zdarma.

Nudistická pláž je na východní části koupaliště. Je zde asi 1.500 m2 písečných ploch a 5.000 m2 travnatých ploch. Je oddělena od ostatních pláží živým plotem a stromovým porostem. Na okraje pláže je občerstvení. Travnatá část pláže je z části porostlá vzrostlými stromy a poskytuje příjemný stín.

Ceník vstupného a půjčovného
Mapa Jezero Poděbrady
Další výlety ve Středočeském kraji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.