Výlety Moravskoslezsko

Lesní bar Lázně Lipová……musíte vidět na vlastní oči

Protože jinak neuvěříte. O Lesním baru vím již hodně dlouho a po jeho návštěvě byla naše rodina nadšená. Pro děti je to zajímavý zážitek.Jedná se o místo, které je kousek od města Lázně Lipová v části Horní Lipová. /směr Jeseník/. Vše je dobře značeno včetně parkování. Autem se lze hodně přiblížit, nicméně je škoda se ochudit o pěknou procházku. Zaparkovat lze i hned jak odbočíte na Horní Lipovou u pošty. Známost Lesního baru začíná být velká, protože cestou tam i zpět potkáte velké množství turistů a zvědavců. Lesní cesta je vhodná i pro kočárky, nicméně je to vcelku velké stoupání tak se trochu zapotíte, než tam dorazíte. Lze si zapůjčit i trekové hole pokud jsou zavěšené na stromě. Je tam kasička. Vrátíte je zase cestou až půjdete zpět.

ukazatel Lesní bar

        

Ukazatel

Jezdíte na výlety ? Přidejte se k nám do FB skupinky o výletech.

cesta k Lesnímu baru

U baru je i velké množství míst pro příjemné posezení a nasátí neopakovatelné atmosféry. Je zajímavé pozorovat lidi jak tomu nemůžou uvěřit, že se můžou obsloužit bez obsluhy. Nikde žádné kamery, vše jen na důvěře a evidentně to funguje…Děti jsou v šoku….SUPER MÍSTO (kdo tady již byl může přidat info do komentáře)

Lesní bar

A v čem je tedy hlavní kouzlo Lesního baru ? Tento bar funguje již několik let bez obsluhy. Připadáte si jako u známých na chalupě, kteří nejsou doma. Jezdí sem jen obsluha doplňovat zásoby.

Denní menu v Lesním baru

Originální ceník visí na zdi.

Zde se podíváte kolik co stojí a poté si to spočítáte a dáte do poštovní schránky, která slouží jako pokladna. Dole je i krabička , kde jsou drobné a můžete si i případně vrátit.

Máte chuť si opéct buřta nebo klobásu ? Je připraveno dříví i pichláky na opečení. A navíc si vezmete i buřta z chladícího boxu, nandáte hořčici a chleba – vše bez obsluhy- naprosto úžasné.

Dřevo k rozdělání ohně

Vše připravené jen roztopit oheň….

A opékání může začít

Kdo si vezme poslední trubičku ke kávě tak vymění bednu. Parádní funguje to!

Lesní bar
Úžasný nápad

Samozřejmě kafe si uvaříte taky bez obsluhy a potom nezapomeňte umýt hrnek v potůčku.

Kafe v Lesním baru
Uvařte si kávičku

Pokud si chcete dát pivečko nebo nějaké nealko tak si můžete vzít na co máte chuť. Vše je vychlazené a chladí se přímo vodou z potůčku.

chlazené nápoje
Je libo něco chlazeného
Zaslat.cz

Tak už jen vše spočítat a zaplatit do kasičky.

Platíme v Lesním baru
a ještě zaplatit v Lesním baru

V zimě je tady prý i svařák a klobásky v udírně. Lesní bar je skvělý nápad a skvělý zážitek s neopakovatelnou atmosférou. kterou musíte okusit na vlastní kůži.

Kde Lesní bar najdete ?

Lesní bar Lázně Lipová

Další tipy na výlety v okolí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.