Večer pro (d)uši s Máriem Bihárim aneb Díky Zuzce Navarové

Večer pro (d)uši s Máriem Bihárim aneb Díky Zuzce Navarové se uskuteční dne 2026-09-10 v 19:00 v Šumperk, Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie.
Díky Zuzce Navarové je hudební pocta Mária Biháriho této talentované hudebnici, významné osobnosti a laskavému člověku. Mário je zpěvák, skladatel a instrumentalista působící na české hudební scéně již přes dvacet let a dle jeho vlastních slov byla Zuzana Navarová zásadním člověkem pro zrod jeho hudební kariéry, když ho přizvala k účinkování v kapele KOA. „Skrze tento projekt se nám doufám podaří na Zuzku zavzpomínat, připomenout její písničky a nechat se inspirovat původní podobou těch písní, jak jsme tehdy s KOA hrávali,“ říká k večeru Mário Bihári.
V Šumperku vystoupí tento vyhledávaný akordeonista, klavírista a zpěvák spolu se zpěvačkou Bárou Fialovou a kytarovým mágem a virtuózem Davidem Fiedlerem.
Více na:
▪︎ www.youtube.com/watch?v=cbV2sCg9AUo
▪︎ mariobihari-dikyzuzce.cz/bio
Tento tip na kulturní akci v Šumperk najdete v přehledu na Dnesnivylet.cz spolu s dalšími koncerty, festivaly a divadelními představeními.Každý si vybere co se mu líbí. Nezapomeňte koupit vstupenky včas, stačí kliknout a budete přesměrování na oficiálního prodejce vstupenek.

