Načítám Akce

« Všechny Akce

Bárka ve stodole

8 srpna @ 7:00 pm - 10:00 pm
320-2c0192f838734836b89723c83c423b45

Bárka ve stodole se uskuteční dne 2026-08-08 v 19:00 v Nový Šaldorf-Sedlešovice, Stodola U Stehlíků.

🎟️ Koupit vstupenku

Formace Bárka je unikátní instrumentální duo, které tvoří špičkoví čeští hudebníci působící v renomovaných orchestrech. Kapela se zaměřuje na interpretaci světových i českých evergreenů a filmových melodií v netradičním aranžmá pro keltskou harfu a violoncello.

Členové formace:
Ivana Pokorná – harfenistka orchestru Národního divadla v Praze. V Bárce hraje na keltskou harfu, která je menší a zvukově specifická
Pavel Barnáš – violoncellista Symfonického orchestru Českého rozhlasu a dlouholetý ředitel festivalu Okolo Třeboně

Repertoár a styl
Hudba Bárky je charakteristická klidem a elegancí. Duo hraje skladby bez not a dirigenta, což jim dává svobodu v improvizaci a propojování žánrů od klasiky přes jazz až po moderní filmovou hudbu. Často vystupují na netradičních místech, jako jsou kostely, hrady nebo lodě, nyní se vám představí v naší stodole.

Tento tip na kulturní akci v Nový Šaldorf-Sedlešovice najdete v přehledu na Dnesnivylet.cz spolu s dalšími koncerty, festivaly a divadelními představeními.Každý si vybere co se mu líbí. Nezapomeňte koupit vstupenky včas, stačí kliknout a budete přesměrování na oficiálního prodejce vstupenek.

Místo konání

  • Stodola U Stehlíků, Nový Šaldorf-Sedlešovice
  • Stodola U Stehlíků
    Nový Šaldorf-Sedlešovice, Česká republika
    + Google Mapa